Jesus’dan önce ailesi Fenerbahçe ile bağları kopardı

Fenerbahçe’de Jorge Jesus ile yola devam edilip edilmeyeceği belirsiz. Ancak son yaşanan olaylardan sonra ipler gerilmişe benziyor. Olaylara Jesus’un ailesinden de tepki geldi.

Beşiktaş derbisinin ardından takım, teknik heyet ve yönetim arasında gerilimler yaşanmıştı. Ali Koç’un Samandıra ziyaretinde Jesus ile buzlar eritilmiş ve taraflar birbirleri hakkında olumlu yorumlar yapmışlardı.

Başkan Ali Koç, Jesus’un elini tutarak, “Size özel olarak güveniyorum” derken, Jesus ise “Başkanımızla çok iyi bir arkadaşlarımız var. Ben kendini çok seviyorum ve onun da beni sevdiğini düşünüyorum” demişti.

Bu gelişmelerin ardından Jesus tarafında olumlu gelişmeler beklenirken sürpriz bir olay yaşandı. Jesus’un büyük oğlu Gonçalo Jesus, sosyal medya hesabından beğendiği bazı yorumlarla dikkat çekti.

Oğul Jesus’un beğendiği yorumlarda Jorge Jesus’un Flamengo’ya dönmesini destekleyen şeyler yazıyordu. Bir yorumda ise Fenerbahçe, nankör olarak nitelendirildi.

Beğenilerin ortaya çıkması sonrası Gonçalo Jesus, beğenilerini kaldırdı.- Jorge Jesus oğlunun koyu bir Flamengo taraftarı olduğu biliniyor. Maçları kaçırmayan Gonçalo, babasının Flamengo’dan ayrılmasının ardından uzun ve duygusal bir veda mesajı da paylaşmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir