Şimdiden Elinize Sağlık: Partnerinizi Handjob’la Zevkin Doruklarına Çıkarmak İçin Deneyebileceğiniz 9 Yol

Handjob için seksin olmazsa olmazı diyebilir miyiz? Hem ön sevişme sırasında hem de seks sırasında ellerinizi kullanarak partnerinizi göklere çıkarabilirsiniz! Mükemmel bir handjob içinse bilmeniz gereken birçok farklı püf noktaları var. Şimdi birlikte bir göz atalım!

1. Tepkilerini gözlemleyin

Unutmayın ki her beden farklıdır ve farklı şeylerden zevk alır. Bu sebeple ezberlenmiş kurallara uymak yerine partnerinizi keşfetmeye çalışın. Göz kontağını koruyarak partnerinizin tepkilerini izleyin, onun beden dilini öğrenin.

2. Ritminizi bulun

Seksin her anında ritmi yakalamak çok önemli! Ellerinizi kullanırken de doğru hızda ve ritimde olduğunuzu anladığınızda sakın kaybetmeyin ve partnerinizi doruğa çıkarın.

3. Parmaklarınızı dahil edin

Her ne kadar handjob olarak geçse de parmaklarınızı da kullanmayı unutmayın. Bir yandan avuç içinizi kullanırken bir yandan penisin farklı noktalarına ufak basınçlar yapabilir ve partnerinizi şaşırtabilirsiniz.

4. İltifat edin

Herkes beğenilmekten ve iltifat edilmekten hoşlanır. Seks sırasında ise iltifat almaktan daha güzel ne olabilir? Bakışlarınızla ve söylediklerinizle partnerinizi ne kadar beğendiğinizi belli edin. Penisine dokunduğunuzda ve ağzınıza aldığınızda ne kadar iyi hissettirdiğini söylemekten çekinmeyin!

5. Zevk almadan zevk vermek olmaz!

Partnerinize en güzel handjob deneyimini yaşatmak için önce siz hazır olmalısınız! Kendinizi hevesli ve heyecanlı hissetmek için önce partnerinizin size dokunmasına izin verin. Uzun bir ön sevişme sonrası enerjinizin karşı tarafa da yansıyacağından emin olabilirsiniz.

6. Oral seksle bir kombin yaratın!

Harika bir oral seks için aralarda ellerinizle penisi uyarmanız gerekli, harika bir handjob için de oral seksle karıştırmak! Sadece avuçlarınızı kullanmak yerine hem ağzınızı hem ellerinizi kullanarak bir kombo yaratın ve partnerinizi şaşırtmayı deneyin.

7. Göz temasını unutmayın!

Handjob sadece ellerinizi kullanmaktan ibaret değildir. Seksin her anında olduğu gibi handjob sırasında da göz teması kurmak ortamı alevlendirir ve birbirinize daha da yakınlaştırır. Gözlerinizi partnerinizden ayırmayın ve bakışlarınızla partnerinizi baştan çıkarın!

8. Kayganlaştırıcılardan faydalanın

Uzun süre penisi elinizle uyarmak peniste ve avuç içinizde istenmeyen bir kuruluk yapabilir, bu da tadınızı kaçırmak için yeterlidir. Kuruluğu önlemek için kayganlaştırıcılardan veya çeşitli aromatik yağlardan yararlanabilir, heyecanınıza heyecan katabilirsiniz!

9. Final!

Ve işte en güzel an geldi! Temiz bir yer aramakla uğraşmayın ve partnerinizin sizin üzerinizde bitirmesini isteyin. Tabii sizin de hoşunuza gidecekse. Sonrasında hemen havlu peçete aramak ya da duşa girmek yerine anın tadını kaçırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir