Çok Güzel Hareketler’de Pınar Deniz göndermesi viral oldu, oyuncudan açıklama geldi

Çok Güzel Hareketler 2 programında 49. Altın Kelebek Ödül Töreni’yle ilgili skeçler yapıldı. ‘Altın Baza Ödül Töreni’ adlı bölümde Kerem Bürsin ‘Kerim Dursin’, Aile dizisi ‘Sülale’ dizisi, Kıvanç Tatlıtuğ ‘Branş Tatlışey’, Serenay Sarıkaya ‘Setenay Kayakaya’ gibi isimlerle esprilere konu oldu. Skeçte ‘Ödülü hak etmeyen oyuncu’ kategorisinde ‘Feri Solmuş’ adlı oyuncu ödül aldı.

Ebru Yücel’in canlandırdığı Feri Solmuş kaküllü saçları, metalik renkli parlak elbisesi ve kürkünden oluşan kombinin Yargı dizisiyle 2 sene üst üste En İyi Kadın Oyuncu Ödülü alan Pınar Deniz’in Altın Kelebek Ödül Töreni’nde giydiği kombine benzetilmesi dikkat çekti.

‘BENİ ONA BENZETMENİZ GURUR VERİR’

Skeç sırasında sunucunun “Hak etmiyorsunuz ama ödülü yine de size veriyoruz” demesi Pınar Deniz’in takipçilerinin tepkisini çekti. Gelen yoğun tepkiler üzerine Feri Solmuş’a hayat veren Ebru Yücel’den “Skeçteki karakter Pınar Deniz değildi ama beni ona benzetmeniz gurur verir” açıklaması geldi.

‘KARAKTER TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜ’

‘Altın Baza Ödül Töreni’ skecinin yazarlarından Atakan Çelik de şu yazılı açıklamayı yaptı:

“Sevgili dostlar; Bu hafta yazarlarından biri olduğum Altın Baza Ödül Töreni skecinde, Ebru için yarattığımız hayali karaktere çok değerli Pınar Deniz yakıştırması yapılmış. Karakter ve ödül tamamen hayal ürünü elbette. Saç ve kostümden benzemiş sanırım. Yazdığımız her satırı ölçüp tartıyoruz. Kimseyi gücendirmek istemeyiz. Bu sebeple yakıştırmaları anlayışla karşılamakla beraber asla ve asla böyle bir durumun olmadığını bilmenizi isterim. Sektördeki tüm dostlarımızın emeğine saygımız sonsuz… 2 defa Altın Kelebek ödülü almış bir ekip olarak ödül alan, aday olan, organizasyonu düzenleyen kişi veya kurumlara asla bir saygısızlığımız söz konusu olamaz. Tüm çabamız yüzlerde bir tebessüm, akıllarda güzel bir anı bırakmaktır. Sevgiler…” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir